GRĄŽINIMO POLITIKA

WEZOOP, MB į klientų aptarnavimo reikalus žiūrime labai rimtai. Prieš susisiekdami su mumis dėl bet kokių pirkinių grąžinimo būtinai perskaitykite visą grąžinimo politiką. Stengiamės pateikti kuo daugiau informacijos apie savo gaminius, kad klientai galėtų priimti pagrįstą sprendimą dėl pirkimo.

UŽSAKYMO PAKEITIMAS

Jei norite pakeisti savo užsakymą, susisiekite su mumis kuo greičiau. Apgailestaujame, kad negalime priimti pataisų, kai jūsų užsakymas buvo išsiųstas. Turėsite parašyti el. laišką adresu info@wezoop.com

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nuostatomis ir Mažmeninės prekybos taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697, greitai gendančios arba trumpo galiojimo termino prekės nekeičiamos ir grįžo. Taigi šaldytuve laikomų maisto produktų grąžinimas neleidžiamas, jie yra labai trapūs ir gali nukentėti nuo temperatūros pokyčių iš vieno sandėlio į kitą. todėl neįmanoma perparduoti idealios būklės.

Kreipdamiesi dėl nekokybiškų ar nekokybiškų prekių, prašome apibūdinti arba papasakoti situaciją, pateikti nekokybiškos prekės nuotrauką bei pirkimo metu gautą elektroninį kvitą.

Pinigai bus grąžinti į sąskaitą, kuria apmokėjote užsakymą per 5 darbo dienas.

Dėl mūsų veiklos pobūdžio visi mūsų produktai yra saugomi ir tvarkomi itin atsargiai. Mes negalime būti atsakingi už žalą, atsiradusią po pristatymo, ir nepriimame jokių trečiųjų šalių pretenzijų.